Tillitsvalgte 

Jan-Egil Pedersen
Forbundsleder
Telefon: 918 79 613
jan.egil.pedersen@nnn.no

Anne Berit Aker Hansen
1. nestleder
Telefon: 920 35 332
anne.berit.aker.hansen@nnn.no

Jarle Wilhelmsen
2. nestleder
Telefon: 916 82 291
jarle.wilhelmsen@nnn.no

Bjørn Tore Kyllo
Forbundssekretær
Telefon: 952 87 840
bjorn.tore.kyllo@nnn.no
Bransjeansvarlig for kjøttindustrien, egg og fjørfe

Ann Elise Hildebrandt
Forbundssekretær
Telefon: 907 44 011
ann.elise.hildebrandt@nnn.no
Bransjeansvarlig for Meieriindustrien, Melkebearbeidene industri, Iskrem

Grete Troset Salberg
Forbundssekretær
Telefon: 906 78 463
grete.troset.salberg@nnn.no
Bransjeansvarlig for mat- og drikkevareoverenskomsten, Røra Fabrikker, margarin og Coop Kaffe

Stein_HagalaStein Hagala
Forbundssekretær
Telefon.: 950 62 915
stein.hagala@nnn.no
Bransjeansvarlig for Bryggeri og minralvannsfabrikker, Vin og brennevin, Sjokolade og snacks

Asle_Tronstad_portrettAsle Tronstad
Forbundssekretær
Telefon: 918 48 925
asle.tronstad@nnn.no
Bransjeansvarlig for møller NHO/Spekter, baker NHO/SAMFO og Idun

Ann_Solveig_Sorensen_webAnn-Solveig Sørensen
Forbundssekretær
Telefon: 926 14 685
ann.solveig.sorensen@nnn.no
Bransjeansvarlig for fiskeindustrien

 

Ansatte

Kasse:
Brit-Elen Myrvang
Kontor- og regnskapsleder
brit.elen.myrvang@nnn.no

UnniKasse:
Unni Garcia
Kontorsekretær
unni.garcia@nnn.no

Kartotek: 
Kirsti Langbraaten
Kontorsekretær
kirsti.langbraaten@nnn.no

Kartotek:
Carmen Hølen
Kontorsekretær
carmen.holen@nnn.no 

ChristinaResepsjon:
Christina Lien
Kontorsekretær
christina.lien@nnn.no

Eldrid Larsen
Administrasjonssekretær
Sekretær for bl.a landsstyret og forbundsstyret
eldrid.larsen@nnn.no

Kartotek:
Danute Siugzdaite
Kontorsekretær
danute.siugzdaite@nnn.no 

ThomasKasse:
Thomas Andresen
Regnskapsmedarbeider
thomas.andresen@nnn.no 

Resepsjon:
Monica Johansen
Kontorsekretær
Monica.johansen@nnn.no

 Rådgivning og kompetanse

Bente Birkeland
Rådgiver/Informasjonsansvarlig
Telefon: 900 51 026
bente.birkeland@nnn.no

LarsIverLars Iver Wiig
Politisk rådgiver
Telefon: 906 49 110
lars.iver.wiig@nnn.no

Merete Helland
Kurs- og kompetanseansvarlig
Telefon: 958 38 519
merete.helland@nnn.no

Organisasjonsarbeid

Mette_Dale_NNN_webMette Dale
Organisasjonsarbeider
Telefon: 900 43 929
mette.dale@nnn.no