Våre forhandlingsutvalg lønnsoppgjøret 2020

 

Kjøttindustrien:
Kenneth Johansen, Nortura Sarpsborg, Jarle Wilhelmsen, tariffansvarlig NNN, Ken Ove Sletthaug, Nortura Forus
Ann Kristin Kvaløsund, Nortura Tønsberg, Stein Hagala, bransjeansvarlig NNN, foran: Bjørn Johansen, Grilstad AS Avd Brumunddal, og Kjell Sjursen, Fatland Sandefjord AS

   

Bryggeri og mineralvannfabrikker:
Andreas J. Aspevold, Voss Production, bransjesekretær Ann-Solveig Sørensen, Jan Mære, Hansa CB, Roar Ellingvåg, Ringnes, Jan Vidar Hansen, Coca Cola, Roar Ellingvåg, Ringnes, Erik Torkelsen, Ringnes og bransjeansvarlig Ann Elise Hildebrandt.

   

Baker og konditorfagene:
Ingunn Ekremsæter, Sonja Iversby Mesterbakeren, Sven-Are Gårdvik, Bakeriet Mo i Rana, Roar Bakkejord, Bakehuset AS, Raymond Leibach, Bakehuset Nord-Norge, Kjell Arne Ness, Bakehuset AS og  bransjesekretær Grete Troset Salberg.

   

Meieriindustrien:
Jarle Wilhelmsen, leder NNN tariff, Kåre Pedersen, Tine Meieriet Sentrallager Heimdal, Dag Rune Herting, Tine Meieriet Sem, bransjesekretær Stein Hagala, Lizz Heggdal Amoroso, Tine Meieriet Ørsta, forhandlingsleder Ann Elise Hildebrandt, Lars Olav Iversen, Tine Meieriet Verdal og Line Haugland, Tine Meieriet Bergen.

   

Fiskeindustrien:
Ann-Solveig Sørensen, bransjesekretær Ingunn Ekremsæter,  Yngve Hansen Klo Holding avd Stø, Endre Sekse Pelagia, Randi Bjelland Bremnes Seashore og Masja Krogh Båtsfjordbruket.

 

   

Margarin: 
Ingunn Ekremsæter, bransjesekretær NNN Grete Troset Salberg, bransjeansvarlig og forhandlingsleder NNN, Hans Arne Halvorsen, Mills Fredrikstad og Trond Ryen Aspvik, Pals
Tom Olafsen, Mills Fredrikstad – var ikke tilstede da bildet ble tatt.

Egg og Fjærfe:
Robert Rødsdalen, Nortura Elverum, Live Major, Nortura Hærland, Stein Hagala, forhandlingsleder, Jarle Wilhelmsen, Tove Berit Berg, Nortura Eggprodukter Revetal, Rita Risa Svihus, Den Stolte Hane Jæren AS avd Nærbø, Ståle Grande Nikolaisen, Ytterøykylling og Ann Elise Hildebrandt  var ikke tilstede da bildet ble tatt.

Mat- og drikkevareindustrien:
Eivind Fossum, Hoff Sundnes, bransjesekretær Ann Elise Hildebrandt, Forhandlingsleder Grete Troset Salberg, Robert Kollevåg, OFN avd Toro Arna,
Ole Petersen, Findus Hedrum, Per Terje Lindal Skolem, Mills Drammen og
Bente Sandve, Fjordkjøkken.

 

 


Møller og fôrblanderier:
Tormod Amundsen, Norgesmøllene Vaksdal, Arnfinn Evensen, Strand Unikorn, Forhandlingsleder Ingunn Ekremsæter, Lars Erik Gundersen, Felleskjøpet, Kambo og bransjesekretær Stein Hagala.