Hopp til innhold

Nomi Dang er ny medarbeider i økonomiavdelingen

NNN har fått en ny medarbeider på laget. Nomi skal arbeide i økonomiavdelingen, og tar med seg solid erfaring fra kundeservice, salg, lønnsbehandling, økonomi og regnskap.

Administrasjon og regnskap

Nomi kommer sist fra stillingen som regnskapsmedarbeider i Aspia Norge. Tidligere har hun blant annet jobbet som regnskapsmedarbeider hos Urmaker Bjerke, Finance Admin Support & Office Manager hos Polestar Automotive og salgskonsulent hos Tine. I disse rollene har hun brukt Dynamics 365 og ulike lønns- og regnskapssystemer.

Nomi har utdanning innen administrasjon og regnskap. På fritiden er hun gjerne sammen med familie og venner, hun liker å fotografere – og ikke minst å eksperimentere med mat.

– Jeg søkte jobben i NNN fordi jeg ønsket å arbeide videre med regnskap, samtidig som jeg ville bidra i en organisasjon som jobber for å ivareta ansatte i arbeidslivet. Det gjør jobben meningsfull for meg, sier Nomi.

Vi ønsker Nomi hjertelig velkommen til NNN!