Tillitsvalgte

Ansatte

Rådgivning og kompetanse

Organisasjonsavdelingen

Tillitsvalgte

Anne Berit Aker Hansen

Forbundsleder

Telefon: 920 35 332
anne.berit.aker.hansen@nnn.no

Jarle Wilhelmsen

1. nestleder

Telefon: 916 82 291
jarle.wilhelmsen@nnn.no

Bjørn Tore Kyllo

2. nestleder

Telefon: 952 87 840
bjorn.tore.kyllo@nnn.no

Ann Elise Hildebrandt

Forbundssekretær

Telefon: 907 44 011
ann.elise.hildebrandt@nnn.no

Bransjeansvarlig for Meieriindustrien, Melkebearbeidene industri, Iskrem, Bryggerier og mineralvannsfabrikker.

Grete Troset Salberg

Forbundssekretær

Telefon: 906 78 463
grete.troset.salberg@nnn.no

Bransjeansvarlig for Mat- og Drikkevareindustrien, Konservesfabrikker/Røra Fabrikker og Margarin, Idun fabrikker.

Stein Hagala

Forbundssekretær

Telefon.: 950 62 915
stein.hagala@nnn.no

Bransjeansvarlig for Kjøttindustrien, Egg og fjørfe, Vin og brennevin.

Ann-Solveig Sørensen

Forbundssekretær

Telefon: 926 14 685
ann.solveig.sorensen@nnn.no

Bransjeansvarlig for Fiskeindustrien

Ingunn Ekremsæter

Forbundssekretær

Telefon: 975 81 991
ingunn.ekremseter@nnn.no

Bransjeansvarlig for Baker- og konditorfagene, Møller og fôrblanderier, Sjokolade, sukkervare og snacksindustrien.

Ansatte

Jardar E. Flaa

Adminstrasjonssjef
Telefon: 414 74 086
jardar.flaa@nnn.no

Roar Guvaag

Regnskapsleder
Økonomiavdeling
roar.guvaag@nnn.no

Thomas Andresen

Regnskapsmedarbeider
Økonomiavdeling
thomas.andresen@nnn.no

Unni Garcia

Kontorsekretær
Økonomiavdeling
unni.garcia@nnn.no

Kirsti Langbraaten

Kontorsekretær
Medlemsservice/kartotek
kirsti.langbraaten@nnn.no

Carmen Hølen

Kontorsekretær
Medlemsservice/kartotek
carmen.holen@nnn.no

Christina Lien

Kontorsekretær (permisjon)
Resepsjon
christina.lien@nnn.no

Kristin Moo Nerli

Kontorsekretær
Resepsjon
kristin.moo.nerli@nnn.no

Janne Lene Løvstad

Kontorsekretær
Resepsjon
janne.lene.lovstad@nnn.no

Rådgivning og kompetanse

Bente Birkeland

Rådgiver/Informasjonsansvarlig

Telefon: 900 51 026
bente.birkeland@nnn.no

Lars Iver Wiig

Politisk rådgiver

Telefon: 906 49 110
lars.iver.wiig@nnn.no

Merete Helland

Kurs- og kompetanseansvarlig

Telefon: 958 38 519
merete.helland@nnn.no

Organisasjonsavdelingen

Ragnhild Heggen

Organisasjonsansvarlig

Telefon: 911 19 188
ragnhild.heggen@nnn.no

Vigdis Vestvik

Organisasjonsarbeider

Telefon: 974 76 768
vigdis.nnnhordaland@gmail.com

Erik Malmin Stangeland

Organisasjonsarbeider

Telefon: 986 81 995
erik.stangeland@nnn.no

Espen D. Braathen

Organisasjonsarbeider

Telefon: 478 84 243
espen.braathen@nnn.no

Bente Marie Kvam

Organisasjonsarbeider

Telefon: 412 04 762
bente.marie.kvam@nnn.no

Mette Dale

Organisasjonsarbeider

Telefon: 900 43 929
mette.dale@nnn.no