Tillitsvalgte 

Jan-Egil Pedersen
Forbundsleder
Telefon: 918 79 613
jan.egil.pedersen@nnn.no

Anne Berit Aker Hansen
1. nestleder
Telefon: 920 35 332
anne.berit.aker.hansen@nnn.no

Jarle Wilhelmsen
2. nestleder
Telefon: 916 82 291
jarle.wilhelmsen@nnn.no

Bjørn Tore Kyllo
Forbundssekretær
Telefon: 952 87 840
bjorn.tore.kyllo@nnn.no
Bransjeansvarlig for Kjøttindustrien, Egg og fjørfe

Ann Elise Hildebrandt
Forbundssekretær
Telefon: 907 44 011
ann.elise.hildebrandt@nnn.no
Bransjeansvarlig for Meieriindustrien, Melkebearbeidene industri, Iskrem

Grete Troset Salberg
Forbundssekretær
Telefon: 906 78 463
grete.troset.salberg@nnn.no
Bransjeansvarlig for Mat- og Drikkevareindustrien, Konservesfabrikker/Røra Fabrikker og Margarin

Stein_HagalaStein Hagala
Forbundssekretær
Telefon.: 950 62 915
stein.hagala@nnn.no
Bransjeansvarlig for Bryggerier og mineralvannsfabrikker, Vin og brennevin, Sjokolade, sukkervare og snacksindustrien

Ann_Solveig_Sorensen_webAnn-Solveig Sørensen
Forbundssekretær
Telefon: 926 14 685
ann.solveig.sorensen@nnn.no
Bransjeansvarlig for Fiskeindustrien

Ingunn Ekremsæter
Forbundssekretær
Telefon: 975 81 991
ingunn.ekremseter@nnn.no
Bransjeansvarlig for Baker- og konditorfagene, Møller og fôrblanderier, Idun fabrikker

Ansatte

Jardar E. Flaa
Adminstrasjonssjef
jardar.flaa@nnn.no

 

Økonomiavdeling:
Roar Guvaag
Regnskapsleder
roar.guvaag@nnn.no

ThomasØkonomiavdeling:
Thomas Andresen
Regnskapsmedarbeider
thomas.andresen@nnn.no 

 

UnniØkonomiavdeling:
Unni Garcia
Kontorsekretær
unni.garcia@nnn.no

Medlemsservice: 
Kirsti Langbraaten
Kontorsekretær
kirsti.langbraaten@nnn.no

Medlemsservice:
Carmen Hølen
Kontorsekretær
carmen.holen@nnn.no 

ChristinaResepsjon:
Christina Lien
Kontorsekretær
christina.lien@nnn.no

Resepsjon:
Monica Johansen
Kontorsekretær
Monica.johansen@nnn.no

 Rådgivning og kompetanse

Bente Birkeland
Rådgiver/Informasjonsansvarlig
Telefon: 900 51 026
bente.birkeland@nnn.no

LarsIverLars Iver Wiig
Politisk rådgiver
Telefon: 906 49 110
lars.iver.wiig@nnn.no

Merete Helland
Kurs- og kompetanseansvarlig
Telefon: 958 38 519
merete.helland@nnn.no

Organisasjonsarbeid

Mette_Dale_NNN_webMette Dale
Organisasjonsarbeider
Telefon: 900 43 929
mette.dale@nnn.no