FORBUNDSLEDER x 2: 1. nestleder Anne Berit Aker Hansen overtar som forbundsleder når Jan-Egil Pedersen blir pensjonist om to år. (Foto: Jan-Erik Østlie, NNN-arbeideren)

NNNs landsmøte valgte onsdag ettermiddag forbundets fremste tillitsvalgte for de neste fire årene. 

Administrasjonen

Forbundsleder Jan-Egil Pedersen, Telemark/kjøtt (til 1. april 2019)
1. nestleder Anne Berit Aker Hansen, Oslo/sjokolade (forbundsleder fra 1. april 2019)
2. nestleder Jarle Wilhelmsen, Hordaland/bryggeri (1. nestleder fra 1. april 2019)
Forbundssekretær Bjørn Tore Kyllo, Sør-Trøndelag/kjøtt (2. nestleder fra 1. april 2019)
Forbundssekretær Grete Troset Salberg, Nord-Trøndelag/konserves
Forbundssekretær Ann Elise Hildebrandt, Vest-Agder/meieri
Forbundssekretær Asle Tronstad, Sør-Trøndelag/kjøtt
Forbundssekretær Ann-Solveig Sørensen, Finnmark/fisk
Forbundssekretær Stein Hagala, Møre og Romsdal/meieri

Forbundsstyret

1. Jan-Egil Pedersen, leder
2. Anne Berit Aker Hansen, 1. nestleder
3. Jarle Wilhelmsen, 2. nestleder
4. Grete Troset Salberg, forbundssekretær
5. Erik Hagen, Oslo/vin og brennevin
6. Knut Roar Berg, Østfold/baker
7. Line Haugland, Hordaland/meieri
8. Ken Ove Sletthaug, Rogaland/kjøtt
9. Jostein Aukland, Oslo og Akershus/bryggeri
10. Trygve Isaksen, Troms/fisk
11. Tove Berit Berg, Vestfold/egg og fjørfe

Landsstyret

1. Tor Arne Johansen, Oslo og Akershus/meieri
2. Kenneth Johansen, Østfold/kjøtt
3. Ingunn Ekremsæter, Sogn og Fjordane/baker
4. Ann Iren Karlsen, Troms/fisk
5. Robert Kollevåg, Hordaland/Toro
6. Janne Halvorsen, Østfold/Idun
7. Egil Torland, Rogaland/meieri
8. Jan-Vidar Hansen, Oslo og Akershus/bryggeri
9. Jon Erik Lyng, Telemark/mølle
10. Yngve Hansen, Nordland/fisk
11. Terje Utstrand, Sør-Trøndelag/sjokolade
12. Jovita Vaitkute, Vestfold/mat og drikke

Vararepresentanter:
1. Tonje Kåsene, Sør-Trøndelag/sjokolade (vara for 3 og 11)
2. Muhammad Akbar, Buskerud/mat og drikke (vara for 6 og 12)
3. Amer Kazmi, Oslo og Akershus/bakeri (vara for 1 og 8)
4. Nina Hanssen, Nordland/fisk (vara for 5 og 10)
5. Bjørn Johansen, Hedmark/kjøtt (vara for 2 og 4)
6. Arne Larsen, Oslo og Akershus/vin og brennevin (vara for 7 og 9)

Kontrollkomiteen

1. Kåre Pedersen, Sør-Trøndelag/meieri
2. Erik Torkelsen, Oslo og Akershus/bryggeri
3. Hans Arne Halvorsen, Østfold/margarin

Vararepresentant:
Roy Nybruket, Hordaland/bryggeri

LOs representantskap

1. Anne Berit Aker Hansen, administrasjonen
2. Tony Farman, Oslo og Akershus/bryggeri
3. Ann Kristin Kvaløsund, Vestfold/kjøtt
4. Yngve Hansen, Nordland/fisk

Vararepresentanter:
1. Jarle Wilhelmsen, administrasjonen
2. Elias Skålen, Oslo og Akershus/sjokolade
3. Henrik Stabel, Agder/bryggeri
4. Nina Hanssen, Nordland/fisk

LO-kongressen

1. Anne Berit Aker Hansen, administrasjonen
2. Jarle Wilhelmsen, administrasjonen
3. Anne Elise Hildebrandt, administrasjonen
4. Stein Slettbak, Troms/meieri
5. Roar Ellingsvåg, Oslo og Akershus/bryggeri
6. Yngve Hansen, Nordland/fisk
7. Ann Kristin Kvaløsund, Vestfold/kjøtt
8. Tonje Kåsen, Sør-Trøndelag/sjokolade

Personlig vara:
1. Stein Hagala, administrasjonen
2. Ann Solveig Sørensen, administrasjonen
3. Asle Tronstad, administrasjonen
4. Lizz Amorosso, Møre og Romsdal/meieri
5. Raymond Leibach, Troms/bakeri
6. Stein Matisen, Møre og Romsdal/fisk
7. Solfrid Aateigen Ulen, Oppland/kjøtt
8. Ingunn Ekremsæter, Sogn og Fjordane/baker